مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

اخبار و مقالات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اکثر دانشگاه های آلمان برنامه های خود را به زبان آلمانی ارائه می دهند، با این حال بسیاری از دوره ها و برنامه های بین المللی هم وجود دارند که تنها به زبان انگلیسی یا به صورت ترکیبی از زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می شوند. سطح معلومات زبان مورد نیاز، بستگی دارد به شرایط و مقررات مؤسسه تحقیقاتی مربوطه.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان تقریباً بدون پرداخت شهریه امکان پذیر می باشد. با این حال شخص باید هزینه های زندگی در آلمان را تامین نماید. به همین دلیل برخی از دانشجویان تمایل دارند که از بورسیه تحصیلی  در آلمان استفاده  نمایند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر به دنبال تحصیل در یک دانشگاه با رتبه برتر در آلمان هستید، این کشور 46 نماینده را برای انتخاب در رده بندی دانشگاه جهانی QS 2020 (شامل هشت مورد از بین 150 دانشگاه برتر جهان) دارا می باشد . همه این ها بر اساس روشی که هر یک را در نظر می گیرد رتبه بندی می کنند . عوامل مختلفی از قبیل اعتبار دانشگاهی و کارفرمایان و همچنین تأثیر تحقیقات . در ادامه به سراغ رتبه بندی دانشگاه های آلمان رفته و ابتدا با نگاهی به 10 دانشگاه برتر در سال 2020 می اندازیم .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

در نظر گرفتن هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان برای انتخاب این کشور جهت تحصیل دارای اهمیت فراوان می باشد. هزینه تحصیل در مدارس آلمان حدود 16،000 یورو در سال می باشد.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search