مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

آشنایی با کشور آلمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آلمان هفتمین کشور بزرگ اروپا می باشد و از سمت شمال با کشور دانمارک، از سمت جنوب با اتریش و سوئیس، از سمت شرق با کشورهای لهستان و جمهوری چک و هم چنین از سمت غرب با کشورهای فرانسه، بلژیک و هلند همسایه می باشد. واحد پول آلمان یورو بوده و بزرگ ترین اقتصاد ملی در اروپا را داراست.

جمعیت این کشور حدود 80 میلیون نفر می باشد و 7.7% آن را مهاجرین و اتباع دیگر کشورها تشکیل می دهند. حدودا 65 تا 70 درصد جمعیت این کشور مسیحی می باشند و 30% باقی را دیگر ادیان تشکیل می دهند. زبان رسمی مردم این کشور زبان بسیار زیبا و گوش نواز آلمانی می باشد. آلمان هفتمین کشور پر بازدید جهان است و شهر برلین، پایتخت آلمان، سومین شهر پر جمعیت اروپا می باشد. این کشور از صنعتی ترین کشور های جهان می باشد و نیاز آن به نیروی کار متخصص سبب شده است که توجه افراد زیادی  برای مهاجرت به آلمان جلب شود و در سال های اخیر افرادی زیادی از طرق مختلف از جمله کار در آلمان از طریق انواع مختلف ویزای کار آلمان، تحصیل در این کشور و سرمایه گذاری به آلمان مهاجرت کرده اند.
در سال های اخیر دانشجویان زیادی تحصیل رایگان در آلمان را انتخاب نموده اند. بسیاری از افراد، خواهان ادامه تحصیل رایگان در اروپا هستند. یکی از معدود کشورهایی که این امکان در آن وجود دارد، کشور آلمان است. دولت این کشور با فراهم کردن امکان تحصیل رایگان در المان، این کشور را به یکی از بهترین مقاصد دانشجویان از سراسر جهان، مبدل کرده است. از دلایل دیگری که متقاضیان تحصیل کشور آلمان را انتخاب می کنند می توان به کیفیت مراکز آموزشی این کشور، بازار کار مناسب آلمان بعد از تحصیل، امکان تحصیل به زبان انگلیسی و آلمانی و … اشاره نمود. از طرف دیگر اشخاصی که تحصیلات خود را درکشور آلمان به پایان میرسانند می توانند با یافتن کار در این کشور به سادگی برای دریافت ویزای کار المان و اقامت در کشور آلمان واجد شرایط باشند.
در تصویر زیر،اطلاعات عمومی در خصوص کشور آلمان ارائه شده است.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search