مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

شرط معدل برای اخذ پذیرش و ویزا در کشور های مختلف متفاوت است و به مقطع و رشته مورد نظر بستگی دارد. مسلما کشوری مانند آلمان که سطح تحصیل و زندگی خوبی دارد، دانشجویان را با شرایط سخت تری پذیرش میکنند و شرط معدل برای اخذ پذیرش یکی از شروط تعیین کننده قلمداد می شود. شرط معدل در اکثر کشور ها بالای ۱۵ میباشد اما هر چقدر سطح کیفی دانشگاه مورد نظر بالا تر باشد شرط معدل هم بالاتر میرود مخصوصا برای افرادی که تمایل به گرفتن بورسیه دارند وقطعا باید نمرات بالا و مدرک زبان خوبی داشته باشند.

 

این که شما از معدل پایینی در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود برخوردار باشید قطعا شانس شما را برای اخذ پذیرش در رشته های پر مخاطب که همواره رقابت شدیدی بین آن ها در میان متقضیان از سراسر جهان است، کاهش خواهد داد و اساتید دانشگاه ها را برای سرپرستی پایان نامه شما در مقاطع دکترا و اعطای کمک های تحصیلی، تشویق نخواهد کرد.

نقش کلیدی شرط معدل، ما را بر آن داشت تا با همکاری اساتید و مدرسین برتر استان، شرایط ارتقای معدل را برای دانشجویان علاقمندان به تحصیل در آلمان فراهم نماییم تا با آموزش خصوصی و گروهی دروس دانشگاهی توسط اساتید برجسته، متقاضیان به معدل مطلوب برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ممتاز آلمان دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاورین مجرب ما در اهواز تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان آنان بهره مند شوید.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search