مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

بی شک امروزه برای درخواست دادن چه به سبب کار و چه برای تحصیل در آلمان نیازمند دو پیشنیاز رزومه و انگیزه نامه هستید. اما با هم بپردازیم که هریک چه تعریفی دقیق دارا هستند و در انتها چه خدماتی و کمکی ما در این زمینه به شما ارائه میدهیم.

رزومه

رزومه شاخصه ایست که نشان دهنده فعالیت های علمی، تحقیقاتی و یا کاری و شغلی در مسیر کاری و یا تحصیلی شما تا به الان هست. رزومه شما علاوه بر اینکه باید دارای یک چهارچوب مناسب و استاندارد ظاهری باشد باید دارای محتویات درست از خودتان بدون غلط املایی یا مشکل گرامری باشه به این دلیل که چنانچه همچین نواقصی در رزومه شما باشد کارفرما به عدم دقت شما و نگذاشتن زمان و وقت مناسب پی برده و این خود نشان از بها ندادن کافی از جانب شما هست.

انگیزه نامه

انگیزه نامه شاخصه ایست که باید دلایل شما برای انتخاب ابتدا کشور آلمان و سپس آن مرکز تحصیلی (دانشگاه) یا شرکتی که درخواست میدهید ذکر بشود. توجه کنید انگیزه نامه شما  باید حاوی دلایل منطقی و قانع کننده برای درخواست شما باشد نه تنها علاقه شخصی. انگیزه نامه‌ باید مختص خود  شما، رشته‌ شما و همچنین رزومه کاری و تحصیلی شما تهیه شود که کاملا دلایل شما را برای تصمیمی که گرفتید روشن و آشکار کند.

برای نوشتن رزومه و انگیزه نامه تخصصی متناسب با استانداردهای کشور آلمان، چنانچه نیاز به راهنمایی و یا کمک دارید میتوانید با مشاورین مجرب ما در اهواز تماس حاصل کرده و از مشاوره تخصصی آنان بهره مند شوید.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search