مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

افرادی که از طریق سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی یک کسب و کار قصد مهاجرت به آلمان را دارند باید یک طرح تجاری (Business Plan) در زمینه کاری که قرار است انجام بدهند را تهیه کنند که نشان‌دهنده هدف و برنامه راه‌اندازی این کسب و کار، مسیری که قرار است در پیش بگیرد، اطلاعات کامل از میزان ایجاد اشتغال در آلمان و … باشد و متناسب با استاندارد‌های کشور آلمان تدوین شود. طرح تجاری اساساً به عنوان یک نقشه راهنما برای شما و کسب و کارتان است که بتوانید مسیر کسب و کار خود را از لحاظ فنی و مالی تا حداقل سه سال آینده محاسبه و ارزیابی کنید. برای اینکه بتوانید در آلمان سرمایه‌گذاری کنید و یا شرکتی ثبت کنید نیاز است که چنین طرحی را تدوین کرده و به سفارت ارائه کنید.

در سال‌های گذشته افراد بسیاری به دلیل بی توجهی در تدوین طرح تجاری مناسب، نتوانستند ویزای اقامت آلمان را دریافت کنند. یکی از مهم‌ترین دلایل آن، نگارش طرح تجاری توسط افراد غیرمتخصص بوده است که صرفاً بر اساس مستندات موجود در ایران اقدام به تدوین آن کرده‌اند. دومین دلیل نیز کپی کردن از سایر طرح‌های تجاری موجود بوده است. به همین منظور مجموعه ما آمادگی دارد که برای متقاضیانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور آلمان را دارند، طرح تجاری مناسب را توسط تیم متخصص آلمانی زبان و با توجه به تخصص و تجربیات فرد، الزامات و قوانین مالیات و بیمه و همچنین هزینه‌ها در کشور آلمان، تدوین نماید. برای نوشتن یک طرح تجاری متناسب با استانداردهای کشور آلمان، چنانچه نیاز به راهنمایی و یا کمک دارید میتوانید با مشاورین مجرب ما در اهواز تماس حاصل کرده و از مشاوره تخصصی آنان بهره مند شوید.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search