مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

برای گرفتن پذیرش تحصیلی و فاند از دانشگاه های دولتی آلمان در مقاطع دکترا و پسا دکترا، علاوه بر طرح پژوهشی(پزوپوزال)، مقاله هم تاثیری زیادی دارد. مقاله ISI که مبانی و دستاوردهای علمی و خروجی اختراع یا اکتشافی داشته باشد و آثار آن قابل بررسی باشد و خلاقیت و نوآوری آن قابل مطرح کردن باشد میتواند امتیازی جهت اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی باشد. دانشگاه های خارجی مطرح جهان، در رزومه دریافتی از متقاضی، مقاله ISI چاپ شده در یک ژورنال با ایمپکت فاکتور بالا که نوآوری محسوسی در حوزه علمی مشابه با استاد راهنما دارد را عامل تاثیر گذار مهمی در پذیرش در نظر میگیرند.

تمرکز روی موضوعات تحقیقاتی مورد تاکید دانشگاه های آلمان و آشنایی با موضوعات پژوهشی روز دنیا میتواند اقبال بیشتری برای پذیرش تحصیلی شما از طریق مقاله نویسی به دست دهد. شما می توانید نگاش مقاله خود را به متخصصین ما بسپارید تا بتوانید از مزایای یک مقاله ISI  چاپ شده در یک ژورنال با ایمپکت فاکتور بالا بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند به درستی نگارش مقاله شما را به اتمام برسانند و تضمین کنند که نگارش مقاله شما را به سرعت انجام داده و در کمترین زمان ممکن تحویل شما دهند.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search