مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

دانشگاه های آلمان در رتبه بندی های جهانی همواره جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص داده و از برترین ها به شمار می روند . وجود مزایای زیاد تحصیل و پژوهش در این کشور موجب گردیده تا افراد زیادی تلاش کنند برای ورود به مقاطع مختلف از جمله دکترا و پسا دکترا با یکدیگر به رقابت بپردازند . ارائه امکانات مناسب از جمله بورس های تحصیلی، وجود کتابخانه های گسترده و زمینه انجام هرگونه تحقیق و پژوهش از مهم ترین انگیزه دانشجویان و پژوهشگران برای تحصیل و پژوهش در آلمان است.

اخذ پذیرش در مقاطع دکترا و پسا دکترا از کشور آلمان امر نسبتا مشکلی می باشد. برای این امر، فرد متقاضی باید در صورت داشتن رزومه قوی برای پیدا کردن یک استاد راهنما اقدام کند. یافتن استاد راهنمای مناسب و داشتن حمایت از سوی یک هیئت علمی اصلی ترین بخش پذیرش در مقاطع دکترا و پسا دکتراست. استاد راهنما باید پروپوزال و موضوع انتخابی پایان نامه را تایید کند و انجام تحقیقات تنها در صورتی که یک استاد راهنما از موضوع پیشنهادی حمایت کند امکان پذیر می باشد. اگر به دنبال انتخاب استاد راهنما و اخذ پذیرش برای مقاطع دکترا و پسا دکترا در آلمان براساس علائق تحقیقاتی خود هستید، با مشاورین مجرب ما در اهواز تماس حاصل کرده و از مشاوره تخصصی آنان بهره مند شوید.

 

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search