مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

دانشجویان ایرانی که در آلمان تحصیل می کنند می توانند اعضای خانواده شامل والدین، برادر و خواهر خود را تحت شرایطی در طول مدت تحصیلشان، توسط ویزای توریستی (ویزای شینگن) با خود همراه کنند. اعضای خانواده دانشجو در صورتی می توانند به شما ملحق شوند که شما دارای مجوز اقامت دانشجویی به مدت حداقل 1 سال در آلمان باشید. اعضای خانواده دانشجو می توانند نهایت تا 90 روز در آلمان اقامت داشته باشند. همچنین، این قاعده شامل ایرانیان شاغل در کشور آلمان می شود.

از جمله مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای توریستی: دعوت نامه، مدارک مالی، تحصیلی و کاری است. البته گاهی بسته به شرایط متقاضی، مدارک دیگری نیاز می باشد که مشاورین ما در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. مدت ارزیابی درخواست ویزا توریستی توسط سفارت آلمان حدود یک ماه طول خواهد کشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویزای توریستی آلمان با مشاورین مجرب ما در اهواز، تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان آنان بهره مند شوید.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search