مشاوره آنلاین 24 ساعته: اینجا را کلیک کنید

کار دانشجویی یکی از روش های تامین هزینه های زندگی در زمان تحصیل در آلمان می باشد. دانشجویان در کشور آلمان در مقطع لیسانس و فوق لیسانس می توانند در هفته تا سقف 20 ساعت و در مقطع دکترا تا سقف 30 ساعت به کار بپردازند. با توجه به اینکه کشور آلمان به نیروی متخصص نیاز دارد، معمولاً دانشجویانی که مهارت کافی داشته باشند می توانند به راحتی در این کشور به کار بپردازند. درآمد به دست آمده از کار پاره وقت می تواند هزینه های زندگی دانشجویان را تامین نماید. علاوه بر این تجربه به دست آمده در این زمان می تواند برای اشتغال پس از پایان تحصلات، تاثیر مثبتی به همراه داشته باشد.

کارشناسان ما، قبل از ورود متقاضیان عزیز به کشور آلمان، مشاوره و آموزش های لازم در زمینه کاریابی در این کشور را به شما ارائه خواهند داد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ویزای کار دانشجویی آلمان با مشاورین مجرب ما در اهواز، تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان آنان بهره مند شوید.

درباره ما

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان
 

موسسه بین المللی دکتر چیت سازان به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با صنایع، پژوهشگاه ها و دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان، خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور آلمان، خدمات آموزشی و پژوهشی و خدمات صنعتی را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر:

آدرس دفتر:

اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول
 
تلفن تماس:

تلفن تماس:

06132238699
تلفن همراه:

تلفن همراه:

09364279624
09168855729
ایمیل:

ایمیل:

info@atsn.ir

دسترسی ها

تمامی حقوق برای موسسه بین المللی دکتر چیت سازان محفوظ می باشد.

میزبانی، طراحی و پشتیبانی توسط: میسان وب

Search